Częste Pytania

%

Potwierdzona Szczelność

%

Zadowolenie Klientów

%

Dostawa 2-3 dni robocze

Częste pytania

Jakie są zalecenia montażowe zbiorników SANbet?

Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na utrzymanie 5-letniej gwarancji na nasze wyroby jest odpowiedni montaż,
który zapobiega uszkodzeniu zbiorników podczas ich eksploatacji.

W tym celu należy:

  • tego samego dnia co montaż szamba lub ewentualnie dzień wcześniej wykonać wykop o 0,5 m większy pod względem długości, szerokości oraz wysokości zbiornika od wymiaru podanego na naszej stronie internetowej lub w karcie katalogowej produktu,
  • wyrównać i wypoziomować dno wykopu oraz w zależności od rodzaju montowanego zbiornika podsypać żwirem lub piaskiem na wysokość 10 cm,
  • przygotować odpowiedniej szerokości swobodny dojazd do wykopu dla samochodu ze zbiornikiem,od strony dojazdu do wykopu usunąć ziemię w celu swobodnego opuszczenia oraz montażu szamba betonowego,
  • przygotować dostęp do elektryczności celem podłączenia mieszadła do kleju, którym będzie montowana płyta zbiornika oraz kominek betonowy,
  • wskazane jest aby zasypanie zbiornika nastąpiło następnego dnia po montażu co związane jest z czasem wiązania kleju montażowego użytego do montażu płyty i kominka.
Czy klient ma zapewniony transport zbiornika?

Oferujemy transport na terenie całego kraju, jesteśmy w tych samych miejscach nieraz i2-3 razy w tygodniu w zależności od zleceń transportowych.
Nasza firma oferuje dwa rodzaje transportu:

  • transport indywidualny – wykonywany jest wtedy kiedy klient chce otrzymać szambo betonowe jeszcze tego samego dnia lub najpóźniej na dzień następny. Jest to nieco droższa forma transportu z uwagi na fakt iż transport kierowany jest indywidualnie tylko do Państwa i nie mamy możliwości dołączenia do niego innego zlecenia transportowego.
  • transport łączony – opcja tej usługi transportowej polega na połączeniu co najmniej dwóch zleceń transportowych, a dokładnym rozplanowaniem transportu zajmuje się nasz dział logistyki. Cena transportu łączonego jest wiele niższa niż transportu indywidualnego.

Cena transportu ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej z naszym Biurem Handlowym.

Ile się czeka na dostawę zbiornika?

Przy transporcie indywidualnym transport możliwy jest już w dniu zamówienia !

Jeżeli wybierze Państwo transport łączony, dostawa gwarantowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych, chociaż często zdarza się tak iż jest on możliwy drugiego dnia od złożenia zamówienia.

Terminy dostawy planowane są przez nasz dział logistyki dlatego zawsze prosimy o kontakt telefoniczny.

Co to jest karta katalogowa i do czego służy?

Karta katalogowa to inaczej mówiąc schemat techniczny w którym podane są szczegółowe wymiary produktu, uwzględniające dokładne rozmieszczenie poszczególnych elementów, kartę taką udostępnia bardzo mało producentów. Kontaktując się z naszym Biurem Handlowym karta taka zostaje przesłana Państwu na adres e-mail.

Jakie dokumenty dołączone są do zakupu szamba betonowego?

Do zakupu szamba betonowego dołączamy komplet niezbędnych dokumentów wymaganych przez nadzór budowlany.
W przypadku kontroli dokumenty te potwierdzają iż każdy zbiornik firmy SANbet został wyprodukowany zgodnie z prawem i dopuszczony do użytkowania.

Wszystkie zbiorniki firmy SANbet posiadają:

  • Aprobatę Techniczną ITB
  • Atest Państwowego Zakładu Higieny
  • Deklarację Zgodności

Co to jest przejście szczelne opatentowane przez firmę SANbet?

Przejście szczelne to połączenie, zbiornika z siecią kanalizacyjną za pomocą opaski uciskowej. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić głównie czas i pieniądze ponieważ cały proces podłączenia zbiornika może odbyć się bez udziału hydraulika.

 

Dlaczego na stronie nie podajecie aktualnej ceny zbiornika?

Dążymy do tego aby klient otrzymał najlepszy produkt na rynku jednocześnie płacąc za niego jak najmniej.
Z naszej strony wiąże się to z koniecznością śledzenia poczynań konkurencji w poszczególnych regionach kraju i dostosowania ceny naszych szamb do najniższych w danym regionie.
Kontaktując się z naszym Biurem Handlowym otrzymacie aktualną cenę zbiornika oraz jego transportu.