Wyroby Betonowe

zbiorniki betonowe

Zapoznaj się z  naszą ofertą, zapewniamy najniższe ceny w regionie!
SPRZEDAŻ HURTOWA ORAZ DETALICZNA
<p>SZAMBA</p>JEDNOKOMOROWE
Szamba betonowe SANbet to obecnie najpopularniejsze zbiorniki betonowe na rynku. Na sukces ten wpłynęło bardzo dużo czynników, począwszy od doskonałego procesu produkcyjno-technologicznego, a skończywszy na wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Każdy nasz zbiornik posiada Aprobatę Techniczną ITB, atest PZH, Deklarację Zgodności oraz kartę katalogową. Produkujemy szamba betonowe jednokomorowe o pojemności od 1 m³ do 13 m³.
Read more
<p>SZAMBA</p>DWUKOMOROWE
Firma SANbet do produkcji zbiorników betonowych używa tylko najlepszego, wyselekcjowanego betonu klasy B-25 do B-35 oraz do ożebrowania uszlachetnionej stali. Istnieje możliwość wykonania na zamówienie zbiornika z betonu klasy B-40 do B45. Szamba SANbet dwukomorowe mają pojemność od 4 m³ do 12 m³.
Read more
<p>SZAMBA</p>TRZYKOMOROWE
W naszej ofercie znajdą Państwo również zbiorniki trzykomorowe z przegrodą w środku. Należy pamiętać iż dobór odpowiedniego zbiornika betonowego gwarantuje niezawodność szamba oraz czystość gruntu na ,którym jest ono zamontowane. Zbiorniki trzykomorowe występują w pojemności 10 m³ i 13 m³. Na wszystkie wyrobu firmy SANbet udzielamy 5 lat GWARANCJI.
Read more
<p>STUDNIE</p>WODOMIERZOWE
Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na funkcjonowanie wodomierza jest jego ochrona przed działaniem czynników atmosferycznych. Do tego celu oferujemy betonowe studzienki wodomierzowe o pojemności 7,5 m³ oraz 8,5 m³. Studzienki wodomierzowe wykonane są z betonu B-25 do B-35 oraz zabezpieczone przed przeciekaniem specjalną masą uszczelniającą przygotowaną przez nasz zespół badawaczo-wdrożeniowy.
Read more
<p>KANAŁY</p>SAMOCHODOWE
Tak samo jak i szamba betonowe kanały samochodowe wykonane są z betonu minimum B-25 oraz uszlachetnionej stali. Kanały oferujemy zarówno dużym stacjom obsługi, warsztatom serwisowym oraz klientom indywidualnym. W ofercie posiadamy kanał krótki o długości 3,50 m i grubości ścianki 10 cm oraz kanał długi o długości 5,44 m i grubości ścianki 12 cm.
Read more
<p>PIWNICE</p>OGRODOWE
Piwnica ogrodowa jest przeznaczona na budynek gospodarczy w którym utrzymywana jest stała niska temperatura oraz wilgotność powietrza. W naszej ofercie znajdziecie piwnice betonowe o pojemności 10 m³ oraz 12 m³ wykonanych z betonu klasy B-25 do B-35.
Read more

Nasze zbiorniki wykonane są z betonu klasy B-25, wibrowane, zbrojone stalą żebrowaną oraz zabezpieczone od zewnątrz masą uszczelniającą.

kontakt